1

Kontakt

Aadress: 
Pargi tee 4, Ilmatsalu alevik, Tartu, Tartumaa 61401, Reg. number 75015433 

  

Direktor 
Inga Väikene
Telefon: +372 518 9872
Inga.Vaikene@lepatriinula.ee

 

Õppealajuhataja ja tugiteenuste koordinaator
Liina Järvsoo
Telefon: +372 527 9692
Liina.Jarvsoo@lepatriinula.ee

 

Majandusjuhataja
Taimi Õunapuu
Telefon: +372 5303 9677
Taimi.Ounapuu@lepatriinula.ee

 

Liikumisõpetaja  
Jeanne Smirnov  
Jeanne.Smirnov@lepatriinula.ee  
  
Muusikaõpetaja  
Kerttu Liisa Sepp 
Kerttu-Liisa.Sepp@lepatriinula.ee

Logopeed
Marin Jõgi  
Marin.Jogi@lepatriinula.ee  

 
 
Tugiisik:
Ragne Paenurk

Kokad: Kaidi Tugedam ja Reelika Rannamäe  

Söögitoa perenaine: Tiiu Sults  

Maja perenaine: Maivi Linnas